radyohosting.com'nin temelleri 2007 yılında atıldı. Şirket kurucu ortaklarımız 2008-2013 yılları arasındaki bireysel tecrübelerini 2009 yılı itibariyle Radyo Hosting İnternet Hizmetleri çatısı altında sunmaktadır.

Sunmuş olduğumuz hizmetler Radyo Hosting, Alan Adı, Hosting, Sanal Sunucu, Sunucu Kiralama ve Barındırma olarak sınıflandırılmaktadır.

Alınan hizmetler için müşterilerimiz bizden her zaman destek alabilirler. Destek ekibimiz teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve çoğu zaman müşterilerimizden önce sorunları tesbit ederek müdahale etmektedir.

Sunduğumuz bütün hizmetler yüksek konfigürasyonlu ve yüksek hızlı sunucular üzerinden sağlanmaktadır. Bu sayede müşterilerimize kesintisiz ve yüksek erişilebilirlik oranı sağlayabilmekteyiz.


radyohosting.com Vizyon

radyohosting.com olarak hedefimiz sektörde öncü firmalar arasında yer alıp, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Çünkü müşterilerimiz mutlu ve huzurlu olduğu müddetçe biz de aynı duyguları hissetmekteyiz.


radyohosting.com Misyon

radyohosting.com'de müşteri memnuniyeti herşeyin önündedir. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerin müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılaması ve müşterilerimizin en iyi hizmete ulaşmasını sağlamak için çalışmaktayız. Servislerimizin içeriğini genişletmek, müşterilerimize sunduğumuz servisler ile ekstra değerler katabilmek, satış sonrasında ihtiyaç duyulan noktalarda desteğimiz ile en hızlı çözümleri üretip müşterilerimize güven verebilmek, sürekli gelişen sektör ve dünya standartlarını hizmetlerimize entegre edebilmek misyonumuzun bir parçasıdır.


ŞİRKET ÜNVANI

Ahse Yapı Ve Teknoloji Limited Şirketi

Ticaret Sicil Memurluğu: Ardeşen Ticaret Sicil Memurluğu
Ticaret Sicil Tescil Tarih: 06.03.2020
Tescilli Adres: Yeni Mah. Atatürk Cad. No:111/12 Ardeşen/Rize
Ticaret Sicil Numarası: 1239
Vergi Dairesi ve No: Ardeşen Vergi Dairesi - 0101600889
Mersis No: 0010160088900001

*.tr alan adlarını sağlıyoruz

Firmımız bünyesinden 30'dan fazla uzantılı alan adı kayıt hizmeti veriyoruz. Bununla beraber *.tr alan adı kayıt hizmetlerimizde mevcut

99.9% Uptime Garantisi

Güvenilir üçüncü parti şirketler tarafından izlenen tüm planlarımız ile %99.9 uptime garantisi sunuyoruz. Hem gündüz ya da gece, seninle olmak emin web sitesi var kasada bizim profesyonel eller.

Disk Alanı Ve Bant Genişliği

Web hosting hizmetimizin belirgin geldik, dosyalarınız için büyük depolama alabilirsiniz. Biz sunmak için çeşitli taktikleri ile farklı depolama seçenekleri.

30 Gün Para İade Garantisi

Almış olduğunuz hizmetlerde Alan Adları Ve Sunucu hizmetleri hariç yaşanan kalıcı sorunların çözümü olmaması durumunda tarafınızda 1 ay içerisinde ücret iadesi yapıyoruz.

7/24 Destek

Uzmanlarımız, günde 24 saat kullanılabilir, müşteri masası ile haftada 7 gün, canlı sohbet ve yardıma ihtiyacınız olduğunda bu kez telefonla. Olsun sana ihtiyacım yardımıyla sunucu hizmetleri, kayıt etki alanları, aktarma etki alanı ve web barındırma ile ilgili sorunlar, kontrol paneli rehberlik ediyoruz burada yardım!

Birden fazla Hizmet her bütçeye uygun

Büyük iş kurumsal bir evde olduğunuzu ya da ilk Wordpress blog Kur görünümlü olup olmadığını sizin için doğru web hortum planı var. Biz bir web hosting planı bu değil.

cPanel ve WHMSonic Çok dilli Kontrol Paneli

CPanel ve WHMSonuc denilen çok dilli, kullanıcı dostu bir kontrol paneli sunuyoruz. Desteklenen diller İngilizce, Almanca, Fransızca, Hollandaca, Norveççe, İspanyolca, Almanca, Rusya, Ukrayna ve Bulgaristan.

Önceden Yüklenmiş Komut

Önceden yüklenmiş komut herhangi bir web barındırma bilgisi olmadan herhangi bir popüler uygulama/yazılım yüklemek için izin vererek daha kolay bir hayat kurmak. Olup olmadığını kontrol etmek için bir başlangıç web sitesi, blog, forum ya da online mağazamızı 1 ' ı tıklatın, Komut Dosyası yükleyici hakkı yazılım için ihtiyacı var. Wordpress için Zen Cart, biz var!